Puslapiai

2014-08-26

Ryškiai rožinės vasaros dienos

Man labai patinka visokie marginti mezginiai, bet kai pati pradėjau dryžuot vasarinį megztuką, nusprendžiau, kad gal reikėtų vienspalvio. Greitai išardžiau ir ėmiausi darbo iš naujo. Iš penkių spalvų paletės pasirinkau rožinę. Gal todėl, kad birželio pradžioj svajojau apie žydinčias rožes, o gal dėl skanios (kaip koks ledinukas) ir vasariškos spalvos.
Pirmasyk mezgiau iš Drops Cotton Merino siūlų. Medvilnė nėra mano mėgstamiausias pluoštas, tad nežinau ar pati būčiau bandžiusi šiuos siūlus, jei nebūčiau jų gavusi per Kalėdas (ačiū gerajam ir dosniajam Kalėdų seneliui ;) ). Ir vistik, kai medvilnė pamaišyta su merinu, pojūtis visai kitoks. Siūlai - labai smagūs: minkšti, švelnūs, ne per stori. Manau vasarai pats tas, kai nereikia daug šilumos.
Man išėjo toks paprastas megztukėlis, su keliais kiauraraščio intarpais ant vasarinės suknelės... Jaučiu žiemą tokia spalva labai keistai atrodytų, o vasarai visai gerai.Tiesa, numezgusi, supratau, kad turiu didelę bėdą - beveik visus mezginius sau sumažinu. Atrodo ir akių daugiau dedu, bet kaip gaunasi "aptemptukai", taip gaunasi... Nežinau kaip pagyt nuo šios ligos.2 komentarai: