Puslapiai

2012-01-02

Pirštinės, arba aš jau ramiai laukiu žiemos

Šias pirštines mezgiau turbūt ilgiausiai iš visų. Pradėjau gal prieš kelis mėnesius, o pabaigiau pačią paskutinę metų dieną.
Iš pradžių man buvo labai sunku: siūlai ploni, reikia maišyti dvi spalvas, skaičiuoti... Pirmoji pirštinė iki vidurio mezgėsi gan lėtai, bet vėliau įsivažiavau. Antrosios pradėti niekaip negalėjau, nes buvo kitų darbukų. Vis dėlto gruodis gan įtemptas metas. Ir tik po Kalėdų vėl į rankas pasiemiau šiuos siūlus.
Jei apie siūlus, tai man jie labai patiko. Netgi nesvarbu, kad šiurkštūs ir kažkiek kanda, bet aš labai tikiu, kad pirštinės man bus labai labai šiltos. Dabar rami laukiu žiemos ir tikiu, kad šiemet rankos nebebus tokios mėlynos, kaip anksčiau :)

Kadangi pirštinės yra dviejų spalvų, tai kažkuri spalva turi būti kaip pagrindinė. Pasirinkau rudą. Kai numezgiau supratau, kad raštas nelabai matosi [tik palenkus tam tikru kampu], neatsiskleidžia visas jo grožis.


Todėl antrą pirštinę mezgiau atvirkščiai: pagrindine spalva tapo violetinė ir raštas tikrai matosi daug geriau.


O man pačiai tokios inversiškos pirštinės labai patinka :) Kažkaip smagiau, nei visiškai vienodos.Tiesa, jas išplovus, vilna šiek tiek suminkštėjo, maloniai apsipūkavo [ne per daug], bet tas ypatingas kvapas taip ir visiškai neišnyko  :)

Techniniai duomenys :)

Siūlai: Farerų salų vilna 
Sunaudota: tik 65 g. [p.s. mano nedidelė ranka, kaip sesė sako "kažkokios pamažintos pirštinės"]
Virbalų Nr. 2,5 
Raštas rastas čia arba čia:
pirstiniu rastas9 komentarai: